fbpx
19 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

Poseł z Olsztyna Ultrasem Stomilu? Paraduje po sejmie w barwach klubu

reklama

Poseł Michał Wypij z Olsztyna nigdy nie ukrywał, że olsztyński klub piłkarski Stomil Olsztyn jest mu bliski. Poszedł on o krok dalej i pokazał się w sejmie z herbem klubu na twarzy.

Poseł Wypij od dawna jest kibicem Stomilu Olsztyn. Brał on udział także w akcji Inwestuj w Stomil, kiedy to klub szukał współudziałowców. Oczekiwanej kwoty niestety nie udało się zebrać. Pisaliśmy o tym tutaj: Totalna klapa. Brak chętnych na zakup akcji klubu Stomil.

Michał Wypij w trakcie swojej kampanii wyborczej deklarował, że będzie dbał o interesy Olsztyna, mają na uwadze właśnie sport na Warmii i Mazurach. Jak widać, dotrzymuje on danego słowa, gdyż niedawno widziano go w siedzibie sejmu w maseczce Stomilu Olsztyn. Nie wiadomo czy zamierza od teraz regularnie prezentować się w ten sposób w sejmie. Być może do swego ubioru dobierze także inne, promujące klub akcesoria i ubrania.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

10 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


10 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Piotr

Szkoda,ze nie pomógł w załatwieniu dofinansowania budowy bądź remontu stadionu Stomilu.

Janusz

Olsztyn to nie tylko stomil. Są także inne sprawy. Dobrze że nie został prezydentem bo kasa by tylko do pseudo-piłkaży płynęła

Mno

Dobrze że nie z czerwonym piorunem bo to większy obciach

olsztyniak

Jak był studentem na UWM to też gwiazdorzył i tak mu pozostało

Mati jebac pis

Tania zagrywka pod publiczkę, cały Wypij..

Alek J.

po prostu podlizuje sie kibolom, żebrze o ich głosy, w tym srodowisku kałmuków, niedouków i chamów szuka poparcia. NA nich chce sie opierac…. cały wypij, pisior. tyle

stefan kolano

poparcie stomilowców dostanie, ale za to straci poparcie kibiców wszystkich innych drużyn w kraju 🙂

Ostatnio edytowane 24 dni temu przez stefan kolano
dis

Żenada. Pisuarska degrengolada już zrobiła sieczkę z mózgu…

Grisha

No i super, tak dalej panie Michale 🙂 Niby mały gest, a cieszy 🙂 Nie widzę w tym nic złego. Inni chodzą w maskach z logo partii lub jakimiś błyskawicami i nikt z tego sensacji nie robi.

Pola k

reszta pedryli komentujących wolałoby tęczę na masce i uja w …