fbpx
17 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

Usterka na linii tramwajowej była poważniejsza niż się spodziewano

reklama

W piątek, w godzinach przedpołudniowych, na trakcję tramwajową w Olsztynie spadło drzewo, które skutecznie wyeliminowało ruch pojazdów szynowych do końca dnia.

Koło godz. 11 w piątek (09.04) na trakcję tramwajową przy al. Sikorskiego (obok Auchana) spadło drzewo, które uszkodziło wysięgnik jednego ze słupów. Pisaliśmy o tym tutaj: Drzewo przewróciło się na tory. Ruch tramwajowy wstrzymany.

Według wstępnych informacji, usterka nie była nad wyraz poważna i miała zostać usunięta w ciągu godziny, a wraz z nią, miał wrócić ruch tramwajowy. Tak się jednak nie stało. Prace nad usunięciem awarii potrwały kilka godzin, a w piątek, tramwaje już nie pojechały.

reklama

Jak udało nam się ustalić, usterka już została naprawiona, a w sobotę (10.04) tramwaje kursują zgodnie z planem.

 

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ucho

Wystarczy jak mysz kupę zrobi na tory, a się wygną. Kiedy ten pusty dzban odpowie za jakość tego badziewia?

rtem

koło drogi redaktorze-amatorze, to może być od roweru. wydarzenia mogę mieć miejsce około jakiejś godziny. analfabeci redaktorami. żenujące.

Andrzej

Jedna mała gałązka unieruchomiła cała sieć tramwajową?

Tak

Tak