fbpx
14 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

Zderzenie na niebezpiecznym skrzyżowaniu w Olsztynie

reklama

Młody kierowca Hondy nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu. Doszło do kolizji pojazdów.

Do zdarzenia doszło w czwartek (08.04), koło godz. 23 na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego, Augustowskiej i Żołnierskiej. Z relacji naocznego świadka wynika, że kierujący Hondą – młody mężczyzna – nie zachował ostrożności i doprowadził do kolizji z kierowcą Toyoty, uderzając w bok jego pojazdu.

Nikomu nic się nie stało. Na miejscu zdarzenia nie było utrudnień w ruchu. Z tłumaczenia sprawcy kolizji wynika, że pracująca na jezdni czyszczarka, utrudniła mu zobaczenie prawidłowo jadącego pojazdu i w efekcie doprowadził on do zderzenia.

reklama

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze