fbpx
20 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

Brawurowa akcja służb. Grozi im wysoka kara

reklama
Wyślij przez
0

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili w kontrolowanym fiacie krajankę tytoniową. Nielegalny towar o szacunkowej wartości ponad 624 tys. zł przewoziło dwóch mężczyzn.

31 marca do kontroli drogowej w gminie Pruszcz Gdański funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali Fiata. Kierowcą był 24-letni mężczyzna, natomiast pasażerem 28-latek. Podróżujący samochodem dostawczym, to mieszkańcy powiatu wielickiego.

Funkcjonariusze SG ujawnili ponad 834 kg nielegalnej krajanki oraz 0,41 g amfetaminy.

reklama

Wczoraj w Prokuraturze Rejonowej w Pruszczu Gdańskim usłyszeli zarzuty przewożenia wyrobów akcyzowych oraz posiadania narkotyków. Grozi im wysoka kara grzywny oraz pozbawienie wolności. Prokurator wobec mężczyzn zastosował środki zapobiegawcze w postaci zakazu opuszczania kraju i dozoru policyjnego.

Źródło: W-MOSG

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze