fbpx
5 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Kierowca autobusu miejskiego doprowadził prawie do tragedii

reklama

Mieszkańcy Olsztyna wciąż zwracają uwagę na problem z autobusami przejeżdżającymi na czerwonym świetle. Otrzymaliśmy nagranie momentu, w którym mogło dojść do tragedii.

Odezwał się do nas zaniepokojony czytelnik, który był świadkiem niebezpiecznej sytuacji z udziałem dwóch autobusów miejskich.

Jeden z autobusów miał sygnał, który pozwalał mu jechać prosto. Drugi, jadący z lewej strony, przeciął mu drogę, mając zakaz przejazdu przez skrzyżowanie.

reklama

Zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie, a to nie pierwsza taka sytuacja z udziałem olsztyńskich autobusów. O jednej z nich pisaliśmy tutaj: Autobus miejski przeszarżował przez skrzyżowanie na czerwonym.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze