fbpx
7 C
Olsztyn
wtorek, 21 września, 2021
reklama

Olsztyńska firma z inicjatywą sadzenia drzew w związku ich masową wycinką

reklama

Masowa wycinka drzew w Olsztynie jest zauważalna nie tylko wśród mieszkańców, ale i przedsiębiorców. Jedna z firm postanowiła zorganizować własną akcję sadzenia drzew.

Wycinka drzew w mieście odbywa się w bardzo szybkim tempie. Reakcje mieszkańców są głównie negatywne i powstają inicjatywy sadzenia nowych drzew. Z takim pomysłem wyszła również firma Sun Invest.

Zapoczątkowana w pierwszy dzień wiosny akcja jest niezwykle prosta. Każdy nasz nowy Klient, który zdecyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej, otrzyma sadzonkę drzewa. Dzisiaj wręczamy klientom drzewa owocowe, które nie tylko wykonają niezwykle pożyteczną pracę na rzecz środowiska, ale również obficie wynagrodzą nam swoją obecność pysznymi owocami.

reklama

Każde posadzone przez nas i naszych klientów drzewo, ma swój unikalny kod, który pozwala nam stworzyć mapę drzew Sun Invest. Już dzisiaj na naszej mapie znajduje się ponad 20 drzew, ale już wiemy, że w ciągu najbliższych dni ta ilość znacznie wzrośnie. Zachęcamy wszystkich do śledzenia postępów rozrostu „naszego lasu’ na stronie internetowej – czytamy na stronie firmy.

Olsztyńska firma w inicjatywie sadzenia drzew w związku ich masową wycinką

Pracownicy podkreślają, że mają świadomość, iż to tylko kropla w morzu potrzeb. Zwracają jednak uwagę na stawianie małych kroków w drodze do ochrony środowiska.

reklama
reklama

Polecane

0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama