fbpx
9 C
Olsztyn
wtorek, 26 października, 2021
reklama

Konflikt między mieszkańcami Olsztyna o sushi

reklama

W mieście pojawiła się nowa restauracja, oferująca „rolki” sushi. Mieszkańcy Olsztyna żywiołowo zareagowali na konkurencję ich ulubionego lokalu.

Restauracja Ori Sushi otworzyła swój nowy punkt w mieście – Ori Sushi premium przy ul. 11 Listopada 9. Część mieszkańców Olsztyna zachwyciła nowa lokalizacja, w samym centrum miasta. Znaleźli się również tacy, którym nie w smak slogan Ori Sushi – Olsztyńskie Rolki. W komentarzach na Facebooku, pod postem który poleca nowy punkt, pojawiło się wiele komentarzy sugerujących, że w stolicy Warmii i Mazur są tylko jedne „Olsztyńskie Rolki” i jest nimi lokal „ROLKI” przy ul. Mochnackiego 5/1.

A co tu się dzieje🤔 @orisushi oficjalnie wyszło z "podziemia" 😎 i zasiliło Stare Miasto smakami sushi, zarówno tymi…

Posted by Starówka Olsztyn on Monday, March 22, 2021

Przedstawiciele Ori Sushi odnieśli się do sytuacji, która miała miejsce pod jednym z postów na Facebooku i zapewnili, że nie mają złych intencji. Chcą tylko oferować smaczne jedzenie:

reklama

„Nie dało się nie zauważyć, że nowa lokalizacja Ori Sushi Premium, w której sprzedajemy rolki take away wzbudziła wiele emocji wśród Olsztynian. Pragniemy poinformować, że lokal od dawna nosi nazwę Ori Sushi Premium a zwrot “Olsztyńskie Rolki” nie jest częścią nazwy i odnosi się do produktów, jakie sprzedajemy i naszego pochodzenia. W lato mogliście skosztować nasze rolki na plaży miejskiej a teraz przez cały rok przy ul. 11 listopada 9. Zapewniamy, że z naszej strony nie jest to próba nieuczciwej walki z konkurencją. Uważamy, iż każdy klient sam powinien wyrobić sobie zdanie na temat produktów przez nas oferowanych, dlatego zapraszamy do spróbowania naszych rolek i zestawów Sushi, które oczywiście nadal mamy w ofercie. Zachęcamy do wyrażania opinii na fb Pozdrawiamy ciepło Ekipa Ori”

Poza komentarzami sugerującymi podszywanie się pod inny lokal i nawołującymi do zamawiania stamtąd, pojawiła się duża rzesza pozytywnych opinii na temat samych potraw w Ori Sushi. Klienci zwracają uwagę przede wszystkim na świetny smak i świeżość oferowanych rolek.

Witamy we wtorek!😍Nie dało się nie zauważyć, że nowa lokalizacja Ori Sushi Premium, w której sprzedajemy rolki…

Posted by Ori Sushi on Tuesday, March 23, 2021

reklama

Najnowsze ogłoszenia

9 KOMENTARZY

9 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze