fbpx
9 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Konflikt między mieszkańcami Olsztyna o sushi

reklama

W mieście pojawiła się nowa restauracja, oferująca „rolki” sushi. Mieszkańcy Olsztyna żywiołowo zareagowali na konkurencję ich ulubionego lokalu.

Restauracja Ori Sushi otworzyła swój nowy punkt w mieście – Ori Sushi premium przy ul. 11 Listopada 9. Część mieszkańców Olsztyna zachwyciła nowa lokalizacja, w samym centrum miasta. Znaleźli się również tacy, którym nie w smak slogan Ori Sushi – Olsztyńskie Rolki. W komentarzach na Facebooku, pod postem który poleca nowy punkt, pojawiło się wiele komentarzy sugerujących, że w stolicy Warmii i Mazur są tylko jedne „Olsztyńskie Rolki” i jest nimi lokal „ROLKI” przy ul. Mochnackiego 5/1.

A co tu się dzieje🤔 @orisushi oficjalnie wyszło z "podziemia" 😎 i zasiliło Stare Miasto smakami sushi, zarówno tymi…

Posted by Starówka Olsztyn on Monday, March 22, 2021

Przedstawiciele Ori Sushi odnieśli się do sytuacji, która miała miejsce pod jednym z postów na Facebooku i zapewnili, że nie mają złych intencji. Chcą tylko oferować smaczne jedzenie:

reklama

„Nie dało się nie zauważyć, że nowa lokalizacja Ori Sushi Premium, w której sprzedajemy rolki take away wzbudziła wiele emocji wśród Olsztynian. Pragniemy poinformować, że lokal od dawna nosi nazwę Ori Sushi Premium a zwrot “Olsztyńskie Rolki” nie jest częścią nazwy i odnosi się do produktów, jakie sprzedajemy i naszego pochodzenia. W lato mogliście skosztować nasze rolki na plaży miejskiej a teraz przez cały rok przy ul. 11 listopada 9. Zapewniamy, że z naszej strony nie jest to próba nieuczciwej walki z konkurencją. Uważamy, iż każdy klient sam powinien wyrobić sobie zdanie na temat produktów przez nas oferowanych, dlatego zapraszamy do spróbowania naszych rolek i zestawów Sushi, które oczywiście nadal mamy w ofercie. Zachęcamy do wyrażania opinii na fb Pozdrawiamy ciepło Ekipa Ori”

Poza komentarzami sugerującymi podszywanie się pod inny lokal i nawołującymi do zamawiania stamtąd, pojawiła się duża rzesza pozytywnych opinii na temat samych potraw w Ori Sushi. Klienci zwracają uwagę przede wszystkim na świetny smak i świeżość oferowanych rolek.

Witamy we wtorek!😍Nie dało się nie zauważyć, że nowa lokalizacja Ori Sushi Premium, w której sprzedajemy rolki…

Posted by Ori Sushi on Tuesday, March 23, 2021

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

9 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


9 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze