18 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Romantyczny weekend? SPA i basen to najlepszy pomysł!

Materiał zewnętrznyRomantyczny weekend? SPA i basen to najlepszy pomysł!

Miłość to jedna z najważniejszych rzeczy w naszym życiu. Nigdy nie warto z niej zrezygnować. Dbajmy o nią — chociażby nie wiadomo co się działo. Rutyna zawsze pojawia się w naszym życiu. To fakt oczywisty. Pamiętajmy jednak o tym, aby nie przejęła ona całkowitej władzy nad naszym życiem. Nawet jeżeli mamy mnóstwo obowiązków na głowie, to od czasu do czasu zaplanujmy wspólny, romantyczny weekend.

reklama

Wyjazd na Mazury

Tak jak już zostało wspomniane w tytule — romantyczny weekend w SPA to jedna z najlepszych propozycji. Gdzie najlepiej udać się na taki wyjazd? Do miejsca, gdzie można liczyć na ciszę oraz na spokój. Czy takie miejsca łatwo można znaleźć w naszym kraju? Oczywiście, że tak. Wystarczy, chociażby rzucić okiem na Mazury, które nazywane są zielonymi płucami naszego kraju, jak również Krainą Tysiąca Jezior.

W tych maleńkich miejscowościach, które rozsiane są po całym regionie, czas zwalnia i człowiek przestaje przejmować się najróżniejszymi sprawami. Nawet jeżeli ktoś się uprze, to do poszczególnych miejscowości można…dolecieć. Ostatni argument, aby tu zajrzeć? Nowoczesne placówki hotelowe i SPA. Czas więc wybrać się na Mazury.

reklama

Romantyczny pakiet

Każdy szanujący się ośrodek SPA ma w swojej ofercie romantyczne pakiety. Nie tylko jeżeli chodzi o Walentynki (chociaż wtedy jest ich najwięcej), ale także przez cały rok. Pamiętajmy — kochajmy się przez cały rok, dzięki czemu nigdy nie zapomnimy o tym, co nas łączy. Co można znaleźć w takim pakiecie? To już dokładnie zależy od danego ośrodka, ale w dużej mierze zawiera on hotel w jednym z lepszych pokoi. Ile jest tych noclegów? To już zależy od poszczególnej oferty.

Niektóre obejmują tylko sobotę i niedzielę, ale są też inne oferty, które obejmują również piątek. W to najczęściej wliczony jest również posiłek — kolacja i śniadanie, obiadokolacja. Czasem można też liczyć jeszcze na butelkę szampana w gratisie lub inne dodatki. Tylko że wszystko jest sprawą indywidualną, o którą dokładnie należy wypytać hotel.

Dodatkowe usługi

Tak, przyjeżdżamy do SPA, aby nacieszyć się sobą. Czas spędzony we dwoje stanowi idealne lekarstwo dla naszej duszy. Będąc jednak w SPA, nie można odmówić sobie skorzystania z poszczególnych zabiegów kosmetycznych. Niektóre przewidziane są dla pary, a inne pojedynczo.

reklama

Jeżeli weźmiemy pod uwagę romantyczne pakiety weekendowe, to warto się dodatkowo zapytać o takie zabiegi, ponieważ często oferowane są one w obniżonej cenie. Masaż klasyczny, peeling całego ciała, kąpiel w czekoladzie, masaż samej twarzy i wiele innych — dzisiaj można zapisać się na różnego rodzaju zabiegi, które nie tylko mają na celu poprawienie naszego wyglądu skóry, ale również relaksację.

Nie warto odmawiać sobie takich przyjemności — w szczególności, że bardzo rzadko z nich korzystamy. Warto wybrać również takie SPA, gdzie dostępny jest basen, z którego można korzystać bez żadnych ograniczeń. Na Mazurach na pewno uda nam się odnaleźć takie placówki w dobrej cenie na wyjazd.

Romantyczny weekend możesz spędzić w Hotelu St. Bruno z Giżycka, a szczegóły oferty na stronie: www.hotelstbruno.pl/

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane