Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
niedziela, 15 grudnia, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Przebudowa Uranii: wszyscy chętni dopuszczeni do konkursu

reklama

Każda z wnioskujących pracowni została zaproszona do przygotowania koncepcji modernizacji hali Urania. Zwycięska propozycja ma być znana pod koniec marca.

Cztery tysiące miejsc, przebudowanie najważniejszych sieci, wykonanie odpowiedniej izolacji oraz powstanie pełnowymiarowej sali rozgrzewkowej. To główne zmiany, jakie czekają Uranię.

Właśnie rozpoczyna się kolejny etap konkursu na koncepcję architektoniczną przebudowy obiektu. Zostało do niego zakwalifikowanych 67 pracowni, czyli wszystkie, które wnioskowały o zgodę na udział w postępowaniu (więcej o konkursie czytaj TUTAJ).

reklama

Teraz będą mieć dwa miesiące na przygotowanie propozycji. Do 15 marca mają czas na wykonanie prac, które oceni sąd konkursowy. To maksymalnie cztery plansze z graficznym przedstawieniem rozwiązań oraz szczegółowy opis koncepcji – precyzują ratuszowi urzędnicy.

Werdykt ratuszowych urzędników oraz przedstawicieli oddziałów SARP-u z Olsztyna, Wrocławia i Krakowa poznamy 24 marca 2016 roku. Zwycięska pracownia zostanie zaproszona do negocjacji na wykonanie projektu hali w trybie zamówienia z wolnej ręki.

reklama

grudzień, 2019

16GRU19:00Jubileusz 25 lat Marcin Wasilewski TrioFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

2 KOMENTARZE

  1. 4 tys. Miejsc????? Bu ha ha ha…… Ta hala ma być na następne 40 lat. Z taka liczba miejsc???? Weź chłopiec bujaj się!!!!!! Ale wstyd!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Niesamowite! To jedyny taki Sylwester w Olsztynie! Jednak jest co robić w tym nudnym mieście?

Oferta sylwestrowa w mieście nie rozpieszcza. Dlatego naprzeciw znudzonym i spragnionym dobrej zabawy wychodzi Hookah Club. Mieszczący się przy ul. Hugona Kołłątaja 1 Hookah Club...

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do...

Nowy (Jack) Pub na olsztyńskiej Starówce. Będzie nie tylko trunkowo, ale też smacznie!

Już od 15 listopada bywalcy olsztyńskiej starówki będą mieli kolejną miejscówkę, w której będą mogli spędzić czas przy dobrym jedzeniu i jeszcze lepszych trunkach....

RABATOL.PL

X