fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 7 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Przebudowa Uranii: wszyscy chętni dopuszczeni do konkursu

Każda z wnioskujących pracowni została zaproszona do przygotowania koncepcji modernizacji hali Urania. Zwycięska propozycja ma być znana pod koniec marca.

Cztery tysiące miejsc, przebudowanie najważniejszych sieci, wykonanie odpowiedniej izolacji oraz powstanie pełnowymiarowej sali rozgrzewkowej. To główne zmiany, jakie czekają Uranię.

Właśnie rozpoczyna się kolejny etap konkursu na koncepcję architektoniczną przebudowy obiektu. Zostało do niego zakwalifikowanych 67 pracowni, czyli wszystkie, które wnioskowały o zgodę na udział w postępowaniu (więcej o konkursie czytaj TUTAJ).

Teraz będą mieć dwa miesiące na przygotowanie propozycji. Do 15 marca mają czas na wykonanie prac, które oceni sąd konkursowy. To maksymalnie cztery plansze z graficznym przedstawieniem rozwiązań oraz szczegółowy opis koncepcji – precyzują ratuszowi urzędnicy.

Werdykt ratuszowych urzędników oraz przedstawicieli oddziałów SARP-u z Olsztyna, Wrocławia i Krakowa poznamy 24 marca 2016 roku. Zwycięska pracownia zostanie zaproszona do negocjacji na wykonanie projektu hali w trybie zamówienia z wolnej ręki.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...

Miliardy na wsparcie przedsiębiorców i ochronę miejsc pracy

Już ok. 2,6 miliarda złotych trafiło do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego w ramach tarcz wspierających przedsiębiorców – antykryzysowej, finansowej i pomocowej. – Sama tarcza...