fbpx
7 C
Olsztyn
wtorek, 21 września, 2021
reklama

Jerzy Szmit o Michale Wypiju: zachowuje się jak rozkapryszony nastolatek

reklama

Jerzy Szmit na antenie Radia Olsztyn odniósł się do wczorajszych doniesień medialnych ws. potencjalnego opuszczenia szeregów klubu parlamentarnego PiS przez dwóch posłów z naszego regionu.

W poniedziałek (08.03) wieczorem w ogólnopolskich mediach pojawił się temat groźby, rzuconej przez posła Michała Wypija i Wojciecha Maksymowicza o odejściu z klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, w przypadku nie uzyskania przez województwo warmińsko-mazurskie dotacji na walkę z lockdownem. Pisaliśmy o tym tu: Kryzys w klubie PiS? Michał Wypij i Wojciech Maksymowicz grożą odejściem.

We wtorek (09.03) na antenie Radia Olsztyn pojawił się prezes lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości, Jerzy Szmit. Przedstawił on swoje zdanie na temat powyższych doniesień:

reklama

„Nie dziwię się niczemu, co mówi i robi poseł Michał Wypij. Nie pierwszy raz zachowuje się jak rozkapryszony nastolatek, który tupie głośno i domaga się spełniania jego życzeń przez rodziców. Natomiast dziwię się profesorowi Maksymowiczowi. To jest doświadczony człowiek, doświadczony polityk i doskonale wie, że nie w ten sposób załatwia się poważne sprawy”

Zdaniem prezesa Szmita, tylko spokojny dialog może doprowadzić do przyznania funduszy dla przedsiębiorców z naszego województwa.

reklama
reklama

Polecane

5 KOMENTARZY

5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama