-1 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Łukasz Michnik skonfrontuje się z politykiem Konfederacji

WiadomościŁukasz Michnik skonfrontuje się z politykiem Konfederacji

W sobotę (06.03) wieczorem, na kanale MyPolitics, olsztyński działacz Lewicy zmierzy się debacie z wiceprezesem partii KORWiN i jednym z liderów Konfederacji, Sławomirem Mentzenem.

reklama

Między młodym działaczem Lewicy Razem, a politykiem Konfederacji wybuchł mały konflikt podczas konwencji Lewicy, na której to Michnik wygłosił przemówienie, które zawrzało środowiskiem politycznym. Opowiadał o problemach młodych ludzi i rządzie, który zamiast je likwidować, to ich dokłada. Jego wypowiedź przyciągnęła uwagę Sławomira Mentzenta z Konfederacji, który odpowiedział Michnikowi na Twitterze: Łukasz Michnik w konflikcie z Prawicą.

W sobotę (06.03) o godz. 18 odbędzie się debata online z udziałem obu panów. Do obejrzenia będzie na kanale MyPolitics w YouTube.

To wisiało w powietrzu…Do tej pory nie brałem udziału w tym formacie, bo uważam, że nie daje młodym właściwego pola…

Posted by Łukasz Michnik on Saturday, March 6, 2021
reklama

Łukasz Michnik to młody działacz olsztyńskiej Lewicy, niegdyś związany z Prawicową młodzieżówką. Jest on absolwentem XI Ekonomicznego Forum Młodych Liderów.

Sławomir Mentzen to wiceprezes Partii KORWiN, prezes Kongresu Polskiego Biznesu, doktor nauk ekonomicznych, polityk Konfederacji i doradca podatkowy. W ubiegłym roku gościł w Olsztynie w ramach swojego cyklu „Piwo z Mentzenem”: „Piwo z Mentzenem w Olsztynie” – spotkanie z prezesem Kongresu Polskiego Biznesu.

reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Janusz
6 marca 2021 18:56

ten michnik to zalosny gowniarz

Ania
7 marca 2021 14:29

Doktor Mentzen szybko mu uświadomi na co się porywa.

Popularne