fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 4 grudnia, 2022
reklama

Pracownica Auchana była kompletnie pijana

WiadomościPracownica Auchana była kompletnie pijana

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W organizmie 54-latki krążyły ponad dwa promile alkoholu. Zgodnie z kodeksem wykroczeń może jej grozić kara aresztu czy grzywny.

Wczoraj (04.03.2021) po godzinie 18:00 olsztyńscy policjanci interweniowali na terenie centrów handlowych Auchan znajdujących się przy ul. Sikorskiego. Zgłoszenie dotyczyło podejrzenia wykonywania obowiązków służbowych przez nietrzeźwą pracownicę centrum handlowego. Badanie alkomatem w tym przypadku było jedynie potwierdzeniem przypuszczeń przełożonych, ponieważ już na pierwszy rzut oka było widać, że 54-latka jest kompletnie pijana. Alkomat wykazał obecność ponad 2 promili alkoholu.

I choć 54-latka przyznała się do wypicia alkoholu w pracy to i tak nie uniknie na odpowiedzialności za swoje zachowanie. Zgodnie z kodeksem wykroczeń może jej grozić kara aresztu czy grzywny. Kobieta musi również się liczyć z konsekwencjami ze strony pracodawcy, który ma prawo do wyciągnięcia negatywnych konsekwencji wobec pracownika wykonującego obowiązki służbowe w stanie nietrzeźwości.

Źródło: KMP

reklama
reklama
reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze