fbpx
14 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Pracownica Auchana była kompletnie pijana

reklama

W organizmie 54-latki krążyły ponad dwa promile alkoholu. Zgodnie z kodeksem wykroczeń może jej grozić kara aresztu czy grzywny.

Wczoraj (04.03.2021) po godzinie 18:00 olsztyńscy policjanci interweniowali na terenie jednego z centrów handlowych znajdujących się przy ul. Sikorskiego. Zgłoszenie dotyczyło podejrzenia wykonywania obowiązków służbowych przez nietrzeźwą pracownicę centrum handlowego. Badanie alkomatem w tym przypadku było jedynie potwierdzeniem przypuszczeń przełożonych, ponieważ już na pierwszy rzut oka było widać, że 54-latka jest kompletnie pijana. Alkomat wykazał obecność ponad 2 promili alkoholu.

I choć 54-latka przyznała się do wypicia alkoholu w pracy to i tak nie uniknie na odpowiedzialności za swoje zachowanie. Zgodnie z kodeksem wykroczeń może jej grozić kara aresztu czy grzywny. Kobieta musi również się liczyć z konsekwencjami ze strony pracodawcy, który ma prawo do wyciągnięcia negatywnych konsekwencji wobec pracownika wykonującego obowiązki służbowe w stanie nietrzeźwości.

reklama

Źródło: KMP

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


6 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: