fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 24 października, 2021
reklama

Nieprzytomna kobieta leżała na chodniku. Została kopnięta w twarz

reklama

Mężczyzna kopnął znajomą w twarz podczas spotkania towarzyskiego. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.


Iławscy policjanci patrolując miasto zauważyli leżącą na chodniku kobietę. Funkcjonariusze natychmiast wezwali karatekę pogotowia, która przetransportowała mieszankę Iławy do szpitala. Okazało się, że kilka godzin wcześniej kobieta była u swojego znajomego. Podczas spotkania zakrapianego alkoholem między znajomym kobiety a jej bratem doszło do nieporozumienia. Kiedy zabrakło argumentów słownych 23 – latek kopnął brata pokrzywdzonej, który przewrócił się. Wtedy to kobieta podeszła do brata, aby mu pomóc po czym sama została uderzona. Mieszkaniec Iławy kopnął pokrzywdzoną w twarz. Kobieta natychmiast uciekła i jak oświadczył musiała stracić przytomność gdyż ocknęła się dopiero kiedy przybyli policjanci a ratownicy zabierali ją do szpitala.

Funkcjonariusze zatrzymali 23 – latka i osadzili w policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał zarzut. Jak się okazało mieszkaniec Iławy połamał nos znajomej oraz spowodował obrażenia twarzoczaszki.

reklama

Kodeks karny za ten czyn przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Iława

reklama

Najnowsze ogłoszenia

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze