fbpx
5 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Face Club się otwiera! Organizuje imprezę

reklama

Kluby w wielu miastach w całym kraju otwierają się w ramach sprzeciwu wobec panujących obostrzeń. W sobotę otworzy się również Face Club w Olsztynie.

Strajk Przedsiębiorców skierowany jest przeciwko ograniczeniom wprowadzanym przez rząd w trakcie pandemii. Właściciele otwierają swoje lokale i organizują w nich imprezy partyjne.

Tak właśnie będzie w sobotę (6 marca) w olsztyńskim klubie Face Club. Impreza rozpocznie się o 21:00, a wstęp możliwy będzie od 21 roku życia, aby zapewnić odpowiedni komfort i bezpieczeństwo.

reklama

Walczymy nie tylko o kwestie ekonomiczne, nie tylko o ochronę własności, ale także o GODNOŚĆ. Dołącz do nas i wspieraj akcję w najbliższą sobotę! – czytamy na profilu klubu.

Wszystkie wymogi sanitarne będą przestrzegane w trakcie całego wydarzenia. Ograniczenie wiekowe ma ułatwić przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa uczestników imprezy.

https://www.facebook.com/FaceClubOlsztyn/posts/3308261725941988

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze