fbpx
5 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

UWAGA! Wrzątek wylewa się na ulicę koło Galerii Warmińskiej

reklama

Sytuacja wygląda zjawiskowo, ale może byc niebezpieczna dla postronnych osób.

Z naszych informacji wynika, że na skrzyżowaniu al. Sikorskiego z ul. Wańkowicza doszło do awarii ciepłociągu należącego do MPEC Olsztyn. Znaczy, to że ciepła woda wydostaje się na powierzchnię ulicy.

Jak widać na poniższym nagraniu gorąca woda spływa al. Sikorskiego w kierunku Jarot.

reklama

AKTUALIZACJA

Brak ciepłej wody i ogrzewania. Awaria może potrwać nawet kilkanaście godzin

UWAGA! Wrzątek wylewa się na ulicę koło Galerii Warmińskiej UWAGA! Wrzątek wylewa się na ulicę koło Galerii Warmińskiej UWAGA! Wrzątek wylewa się na ulicę koło Galerii Warmińskiej UWAGA! Wrzątek wylewa się na ulicę koło Galerii WarmińskiejUWAGA! Wrzątek wylewa się na ulicę koło Galerii Warmińskiej UWAGA! Wrzątek wylewa się na ulicę koło Galerii Warmińskiej

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze