fbpx
14 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Brak ciepłej wody i ogrzewania. Awaria może potrwać nawet kilkanaście godzin

reklama

Jak informuje Dyżurny Miasta obecnie trwa awaria sieci ciepłowniczej przy al. Sikorskiego. Ciepłej wody są pozbawieni mieszkańcy kilkunastu bloków na Nagórkach.

Z informacji, które udało nam się uzyskać awaria jest poważna. Możliwe, że będzie trzeba użyć ciężkiego sprzętu, a czas usuwania uszkodzeń może trwać nawet kilkanaście godzin.

UWAGA! Wrzątek wylewa się na ulicę koło Galerii Warmińskiej UWAGA! Wrzątek wylewa się na ulicę koło Galerii Warmińskiej UWAGA! Wrzątek wylewa się na ulicę koło Galerii Warmińskiej UWAGA! Wrzątek wylewa się na ulicę koło Galerii Warmińskiej UWAGA! Wrzątek wylewa się na ulicę koło Galerii Warmińskiej UWAGA! Wrzątek wylewa się na ulicę koło Galerii Warmińskiej

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: