fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Droższe bilety od marca w Olsztynie

reklama

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie poinformował, że od dnia 1 marca 2021 roku zmianie ulegną opłaty za usługi przewozowe wykonywane lokalnym transportem zbiorowym.

Zmiany wejdą w życie zgodnie z Uchwałą Nr XXIX/500/21 Rady Miasta Olsztyna z dnia 13 stycznia 2021 roku.

Bilet jednoliniowy normalny podrożeje o 40 groszy i będzie kosztował 3,40 zł od 01.03. Podwyżka biletu ulgowego to 20 groszy, co da nową cenę równą 1,70 zł. W niezmiennych cenach pozostaną bilety miesięczne normalne i ulgowe imienne. Pełen cennik dostępny jest poniżej:

Droższe bilety od marca w Olsztynie
Autor zdjęcia: ZDZiT Olsztyn
reklama

Źródło: ZDZiT

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mariusz

Widzę, że radni kombinują żeby ludzi do aut przesadzić. Nie ma problemu, będę jeździł. Nie zawsze to co wyjdzie w excelu, to później będzie w skarbonce.