fbpx
16 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Policjanci na podłodze znaleźli ciało mężczyzny. Nowe informacje ws. zabójstwa

reklama

Śledczy badają sprawę śmierci 56-latka, którego ciało zostało znalezione w jednym z mieszkań na terenie Olsztynka. Policjanci do wyjaśnienia okoliczności tej tragedii zatrzymali cztery osoby, wśród nich dwóch mężczyzn w wieku 24 i 31 lat. W tej sprawie prowadzone jest śledztwo w kierunku zabójstwa nadzorowane przez olsztyńską prokuraturę.


W niedzielę (21.02.2021) policjanci z Komisariatu Policji w Olsztynku otrzymali informację o tym, że kilka dni wcześniej w jednym z mieszkań na terenie miasta mogło dojść do zabójstwa 56-latka. Policjanci ustalili dokładny adres, pod którym mieszkał mężczyzna. Gdy tam pojechali i zapukali do drzwi, nikt im nie otwierał. Rozpytani sąsiedzi oświadczyli, że od jakiegoś czasu nie widzieli swojego sąsiada. Policjanci na miejsce wezwali strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Olsztynka i przy ich wsparciu otworzyli drzwi prowadzące do mieszkania 56-latka. Po wejściu do lokalu policjanci na podłodze znaleźli ciało mężczyzny, który prawdopodobnie nie żył już od kilku dni.

Zabójstwo w Olsztynku. Dwie osoby zatrzymane

Na miejsce skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki, którzy zabezpieczyli ślady przestępstwa. W czynnościach uczestniczył również prokurator. Policjanci ustalili osoby, mogące mieć związek z tym zdarzeniem. Ze wstępnych informacji wynikało, że 56-latka mogło zaatakować dwóch mężczyzn, z którymi wcześniej pił alkohol. W poszukiwaniach podejrzanych o dokonanie przestępstwa zaangażowali się policjanci z KMP w Olsztynie oraz patrol OPP w Olsztynie.

reklama

Funkcjonariusze szybko ustalili miejsce, w którym mogą znajdować się osoby mogące mieć związek ze śmiercią 56-latka. Mężczyźni ukrywali się w mieszkaniu należącym do ich kolegi. Gdy funkcjonariusze tam pojechali, to mimo wielokrotnych prób, nikt nie reagował na polecenia policjantów wzywające do otwarcia drzwi. Po raz kolejny policjanci, aby dostać się do środka, musieli użyć siły. Po sprawdzeniu pomieszczeń znaleźli w łazience pod prysznicem dwóch ukrywających się mężczyzn w wieku 24 i 31 lat. Obaj zostali zatrzymani, a w chwili zatrzymania byli kompletnie pijani.

Do wyjaśnienia okoliczności tajemniczej śmierci 56-latka zatrzymane zostały również dwie kobiety. Ich udział w zdarzeniu jest przedmiotem prowadzonego przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Południe śledztwa.

reklama
źródłoKMP Olsztyn

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
******

Co za bzdury jakie 56 lat jak u niego w mieszkaniu praktycznie nie ma tu żadnej prawdy po co pisać bzdury 😡😤

Ty113@

A tu na zdjęciu stas