fbpx
8 C
Olsztyn
niedziela, 16 maja, 2021
reklama

Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej

reklama

To zdarzyło się ponownie. Mieszkaniec ul. Dworcowej walczy o życie.

Dzisiaj w nocy służby ratunkowe zostały poinformowane o dramatycznym wydarzeniu na ul. Dworcowej. Osoby postronne zauważyły osobę leżącą na chodniku. Daszek klatki schodowej był roztrzaskany. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Po przybyciu ratownicy niezwłocznie podjęli akcję ratunkową.

Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


8 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
mirek

Niestety mam w domu skoczka z dziesiątego piętra żyje ,chodzi już 15 lat minęło Ach narkotyki ,dopalacze ,kleje !

Mea

Trzymaj się chłopaku, widać ani w piekle ani w niebie jeszcze cię nie chcą. A to znaczy że coś jeszcze w życiu na Ciebie czeka. Na pewno wszystko się ułoży, nie znam cię ale mocno trzymam za Ciebie kciuki by w życiu Ci się poukladalo.

Mariusz

Jeden normalny komentarz . Popieram i życzę tego samego.

whipwhip

Kozak, swietny pomysl ze skokiem na dach. Widac ze idiota nawet sie zabic nie potrafi.

Daniel

Chamie, nie wiesz , nie rozumiesz, bo jesteś zimnym psychopatą.

JaC

A jak inaczej podsumować kogoś komu coś nie wyszło, więc próbuje się zabić i znów porażka. No debil 😀

Darek

To tak jak Ty ocenie innych 😉!!!

zATORZE

mÓWIŁEM HENIEK BARDZIEJ W LEWO BO DASZEK TRAFISZ HEHE