fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 25 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej

Wiadomości Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej

To zdarzyło się ponownie. Mieszkaniec ul. Dworcowej walczy o życie.

Dzisiaj w nocy służby ratunkowe zostały poinformowane o dramatycznym wydarzeniu na ul. Dworcowej. Osoby postronne zauważyły osobę leżącą na chodniku. Daszek klatki schodowej był roztrzaskany. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Po przybyciu ratownicy niezwłocznie podjęli akcję ratunkową.

Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej Przeżył upadek z wieżowca. Szok na ul. Dworcowej

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 3
Nie lubię 14

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


8 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

8
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x