fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Znaleziono zwłoki mężczyzny w Olsztynie przy wieżowcu

reklama

To ciało 39-letniego mężczyzny. Śledczy ustalili prawdopodobną przyczynę zgonu.

We wtorek (09.02) na ul. Dworcowej w Olsztynie znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak ustalono, był to 39-latek. Prawdopodobną przyczyną śmierci było wychłodzenie organizmu. Niedługo zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która może to potwierdzić.

– We wtorek wieczorem otrzymaliśmy zgłoszenie o znalezieniu zamarzniętego ciała mężczyzny w rejonie zsypu na śmieci w pobliżu jednego z olsztyńskich bloków. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. W czynnościach uczestniczył prokurator – powiedział w rozmowie z redakcją Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

reklama

Informowaliśmy niedawno o tragicznie zakończonych poszukiwaniach 21-letniego Witolda, u którego prawdopodobnie przyczyną śmierci również było wychłodzenie organizmu: Zaginiony 21-latek nie żyje. Odnaleziono ciało Witolda.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze