fbpx
9 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Mieszkańcy mówią o mordercy na wolności. Syn zabił matkę?

reklama

Całonocne działania policji, zwłoki i syn denatki. Na mieszkańców ul. Porannej w Gutkowie padł blady strach.

W czwartek (04.02) na ul. Porannej miało dojść do zabójstwa kobiety. Jak twierdzą okoliczni mieszkańcy, sprawcą miał być jej syn, którego podejrzewają o zaburzenia psychiczne. Informacja szybko się rozniosła po okolicy, a sąsiedzi z niedowierzaniem obserwowali jak mężczyzna, którego miała ująć policja w dniu śmierci kobiety, wrócił do domu.

Skierowaliśmy zapytanie do prokuratury w tej sprawie. Jak się dowiedzieliśmy, faktycznie tego dnia zmarła kobieta:

reklama

„Prawdą jest, że nastąpił zgon kobiety, jednakże nie na skutek działania osób trzecich, co wykluczyła sekcja zwłok. W związku z tym nikomu w tej sprawie nie przedstawiono zarzutów” – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Krzysztof Stodolny.

Na ten moment nie wiadomo skąd wzięły się przypuszczenia sąsiadów o rzekomym morderstwie, dokonanym przez syna zmarłej kobiety. Prokuratura jednoznacznie wykluczyła zabójstwo.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze