fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Straż pożarna w Galerii Warmińskiej

Wiadomości Straż pożarna w Galerii Warmińskiej

Dziś przed godziną 20:00 straż pożarna została zaalarmowana o pożarze w Galerii Warmińskiej.

Niezwłocznie na miejsce zostali wysłani ratownicy. Po przyjeździe okazało się, że jest to fałszywy alarm. Powodem pomyłki są gęste kłęby pary wodnej wydostające się z systemu wentylacyjnego. Przy wysokich mrozach wygląda ona jakby z dachu budynku wydostawał się dym.

Interwencja straży pożarnej w Galerii Warmińskiej Interwencja straży pożarnej w Galerii Warmińskiej Interwencja straży pożarnej w Galerii Warmińskiej Interwencja straży pożarnej w Galerii Warmińskiej Interwencja straży pożarnej w Galerii Warmińskiej Interwencja straży pożarnej w Galerii Warmińskiej Interwencja straży pożarnej w Galerii Warmińskiej Interwencja straży pożarnej w Galerii Warmińskiej Interwencja straży pożarnej w Galerii Warmińskiej Interwencja straży pożarnej w Galerii Warmińskiej Interwencja straży pożarnej w Galerii Warmińskiej Interwencja straży pożarnej w Galerii Warmińskiej

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 3
Nie lubię 1

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x