fbpx
20 C
Olsztyn
czwartek, 21 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyński poseł schudł 45kg. Operacja uratowała mu życie

WiadomościOlsztyński poseł schudł 45kg. Operacja uratowała mu życie

Poseł Lewicy Marcin Kulasek schudł po operacji aż 45 kilogramów. Wcześniej na wadze wyświetlała się liczba 143, a teraz zmieniła się na 98.

reklama

Były kandydat na prezydenta Olsztyna poddał się operacji zmniejszenia żołądka. Poseł czuje się teraz o wiele lepiej nie tylko psychicznie, ale i fizycznie:
„Zmiany najbardziej widać na twarzy i brzuchu, ale przede wszystkim jestem zdrowszy. Brałem leki na nadciśnienie a przez spadek wagi, wszystko się uregulowało, cukier, cholesterol mam w normie” – jak sam powiedział w Fakcie.
Jego żona również cieszy się z przemiany, jaką w ostatnim czasie przeszedł jej mąż.

Wraz ze zmianami w kilogramach, pojawiły się też zmiany w garderobie posła. Pochwalił się, że mieści się w ubrania, które nosił na pierwszym roku studiów.

reklama

Poseł Kulasek wspomniał też o przebytej chorobie, spowodowanej obecnie panującym na świecie wirusem. Operacja pozwoliła mu na szybsze dojście do sprawności, która pozwala mu odpowiednio pełnić obowiązki poselskie.

„Osoby, które mają problemy z cukrzycą, wysokim ciśnieniem, otyłością, nawet jeśli są wieku średnim jak ja, bardzo źle przechodziły Covid-19, więc można powiedzieć, że operacja zmniejszenia żołądka uratowała mi życie” – wspomina poseł w wyżej wspomnianym serwisie.

reklama

Teraz Marcin Kulasek chce wspierać inne osoby zmagające się z otyłością. Powołany został zespół parlamentarny ds. otyłości, jednak pandemia utrudnia podjęcie zaplanowanych działań. Wszystko jednak ruszy, kiedy tylko sytuacja na to pozwoli.

Źródło: Fakt.pl

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Za dużo pan zresz.
4 lutego 2021 11:01

/

Polecane
Ogłoszenia