fbpx
8 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Rzeźby lodowe na brzegu jeziora. To prawdziwy szał rzeźbiarski

reklama

Na brzegu jeziora Niegocin w ostatnim czasie pojawiły się lodowe rzeźby. Jak się okazuje, stoi za tym Giżycki Klub Morsów, a to jeszcze nie wszystko.

Rzeźby na brzegu Jeziora Niegocin przyciągnęły uwagę nie tylko mieszkańców Giżycka, ale zyskały też popularność w mediach. Zdjęcia figur lodowych obiegły już Internet.

Sprawcami całego zamieszania są członkowie Giżyckiego Klubu Morsów „Zimny Ptak”, którzy oprócz morsowania, odkryli w sobie talent rzeźbiarski. Stworzyli już m.in. serce czy napis z nazwą klubu, ale w planach mają jeszcze więcej rzeźb. Zaprosili również wszystkie inne osoby, które chętnie wzięłyby udział w procesie ozdabiania brzegu jeziora.

reklama

Całe zdarzenie miało mieć miejsce wczoraj (31.01.2021) o godzinie 10:00. Może z czasem będzie pojawiać się tam coraz więcej figur.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: