fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Odbył się „Strajk kobiet” w Olsztynie

Wiadomości Odbył się "Strajk kobiet" w Olsztynie

Protestujący ponownie na ulicach Olsztyna. Walczą z nowym, zaostrzonym prawem aborcyjnym.

W piątek o godz. 19 w Olsztynie rozpoczął się kolejny z protestów pod hasłem Strajku Kobiet. Dwugodzinny pochód rozpoczął na moście Jana. Przypomnijmy, że manifestacje i protesty są skutkiem przyjętego zakazu aborcji, który został wprowadzony przez Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku.

Odbył się kolejny protest w Olsztynie Odbył się kolejny protest w Olsztynie Odbył się kolejny protest w Olsztynie Odbył się kolejny protest w Olsztynie Odbył się kolejny protest w Olsztynie Odbył się kolejny protest w Olsztynie Odbył się kolejny protest w Olsztynie Odbył się kolejny protest w Olsztynie Odbył się kolejny protest w Olsztynie Odbył się kolejny protest w Olsztynie Odbył się kolejny protest w Olsztynie Odbył się kolejny protest w Olsztynie Odbył się kolejny protest w Olsztynie Odbył się kolejny protest w Olsztynie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 8
Nie lubię 10

11 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


11 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

11
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x