fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Policja wszczyna postępowanie ws. szczepionek, które miały trafić do olsztyńskiego szpitala

Koronawirus Policja wszczyna postępowanie ws. szczepionek, które miały trafić do olsztyńskiego szpitala

W poniedziałek, zaczęły pojawiać się pierwsze informacje o zamieszaniu ze szczepionkami w olsztyńskiej Poliklinice. Według wstępnych informacji, miało chodzić o kradzież.

Do Szpitala MSWiA w Olsztynie nie trafiło tyle szczepionek, ile zamówiono. Tak brzmi, oficjalne stanowisko dyrekcji placówki. Wstępnie, według portalu Debata Olsztyn, miało chodzić o kradzież szczepionek. Te informacje zostały jednak zdementowane przez dyrektor szpitala, która przyznała, że ilość zamówionych szczepionek, nie zgadzała się z tą, która trafiła w poniedziałek do placówki. Jak zapewniono, o tym fakcie zostały powiadomione odpowiednie podmioty i organy ścigania.

Informacje potwierdził także rzecznik Urzędu Wojewódzkiego:

Mogę potwierdzić, że rzeczywiście, tych szczepionek jest mniej niż zamówionych. Czy jednak doszło do kradzieży? To jest w trakcie ustalania

Policja przedstawiła oficjalne stanowisko w tej sprawie:

„Do KMP wpłynęło stosowne zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Policjanci zajmą się ustaleniem okoliczności tego zdarzenia” – przekazał oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji, Rafał Prokopczyk.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x