fbpx
5 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Akcja ulotkowa na olsztyńskiej starówce. Wspierana przez Konfederację

reklama

Grupa ludzi, która nie zakrywała ust i nosa w przestrzeni publicznej, chodziła po olsztyńskiej starówce rozdając ulotki dotyczące pandemii. To przedstawiciele grupy „Wolny i Świadomi – Warmia i Mazury”.

„Dzisiejszego dnia nasz klub wziął udział w #WarmińskieVETO zorganizowane przez grupę Wolni i Świadomi Ludzie – Warmia i Mazury, połączone z akcją informacyjną” – czytamy na Facebooku Klubu Konfederacji Biskupiec. – „Zaskoczyły nas sporadyczne reakcje mieszkańców Olsztyna, takie jak uciekanie przed osobami rozdającymi ulotki, lub zarzucanie uczestnikom stworzenia zagrożenia poprzez rozdawanie ulotek. Szok i niedowierzanie jak zastraszone jest społeczeństwo”

Szanowni sympatycy Dzisiejszego dnia nasz klub wziął udział w #WarmińskieVETO zorganizowane przez grupę Wolni i…

Posted by Klub Konfederacji Biskupiec on Saturday, January 23, 2021

Wyraz aprobaty dla wydarzenia wyraziła również lokalna struktura Konfederacji – „Konfederacja Korony Polskiej – Warmia i Mazury”, która dwukrotnie udostępniła zdjęcia z tego wydarzenia, na swoim profilu.

Widok niegdyś normalny zobaczyć czyjąś uśmiechniętą twarz. Jakich ludzi spotykacie dziś na ulicach? Do przemyślenia!…

Posted by Konfederacja Korony Polskiej – Warmia i Mazury on Saturday, January 23, 2021

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: