fbpx
reklama
20 C
Olsztyn
środa, 23 czerwca, 2021
reklama

Rocznica wybuchu powstania styczniowego w Olsztynie

reklama
Wyślij przez
0

24 stycznia 2021 roku o godzinie 11:30, Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego na Warmii, Mazurach i Powiślu zorganizował w Olsztynie obchody 158. rocznicy wybuchu powstania styczniowego.

Uroczystości rozpoczęły się o godz. 11:30 Mszą Świętą w kościele p.w. Bogarodzicy Dziewicy Matki Kościoła w Olsztynie (ul. Podgórna 1) w intencji Ojczyzny i Powstańców Styczniowych.

Po mszy (ok. godz. 12:30), przy ul. Jarockiej nastąpiło złożenie kwiatów pod obeliskiem, upamiętniającym zatrzymanie Wojciecha Kętrzyńskiego, przewożącego broń dla powstańców walczących w 1863 roku.

reklama

Uroczystości odbyły się zgodnie z przepisami stosownymi do czasu pandemii oraz w ścisłym reżimie sanitarnym.

Rocznica wybuchu powstania styczniowego w Olsztynie Rocznica wybuchu powstania styczniowego w Olsztynie Rocznica wybuchu powstania styczniowego w Olsztynie Rocznica wybuchu powstania styczniowego w Olsztynie Rocznica wybuchu powstania styczniowego w Olsztynie

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze