fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Poszukiwania podpalaczy auta. Nagrała ich kamera

Wiadomości Poszukiwania podpalaczy auta. Nagrała ich kamera

Dwóch mężczyzn zostało zarejestrowanych przez okoliczny monitoring, na minutę przed podpaleniem auta. Na nagraniu widać co się stało.

W nocy z 25 na 26 grudnia w Kętrzynie, doszło do pożaru auta. Jak ustalono, przyczyniły się do tego osoby trzecie. Zdarzenie miało miejsce na ul. Wyspiańskiego koło 1 w nocy. Okoliczny monitoring zarejestrował podejrzanych, którzy udali się w stronę samochodu poszkodowanego, na kilka minut przed pożarem.

Właściciel auta oferuje nagrodę za pomoc we wskazaniu sprawców. Należy się z nim skontaktować pod numerem telefonu: 780 119 594

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x