fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Pięć zastępów gasiło pożar. Wszystko spłonęło

Wiadomości Pięć zastępów gasiło pożar. Wszystko spłonęło


Ogień opanowano, jednak całe wyposażenie wraz z ciągnikiem spłonęło. Nie ustalono przyczyny pożaru.

We wtorek (19.01) koło godziny 15:30 wybuchł pożar w miejscowości Mierki (pow. olsztyński). Zapaliła się wiata gospodarcza.
W wiacie znajdował się ciągnik rolniczy i wyposażenie. Gdy strażacy przybyli na miejsce, pożar był już rozwinięty. Ogień udało się ugasić, jednak całe wyposażenie i ciągnik spłonęły.

„Wiata znajdowała się około 100 metrów od budynków mieszkalnych, więc nie było dla nikogo zagrożenia” – przekazał oficer prasowy z KM PSP w Olsztynie.

Nikomu nic się nie stało. Przyczyna pożaru nie została ustalona. Na miejscu pracowało 5 zastępów straży pożarnej, 24 ratowników.

Dnia 19.01.2021 o godzinie 15.35 zostaliśmy zadysponowani do pożaru wiaty garażowej w Mierkach. W działaniach brali udział:OSP Olsztynek OSP StawigudaJRG 1 OlsztynPolicja

Posted by OSP Gryźliny on Tuesday, January 19, 2021

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x