9 C
Olsztyn
sobota, 18 maja, 2024
reklama

Zbliża się kolejny Stomil Cup

OlsztynZbliża się kolejny Stomil Cup

Już niedługo w olsztyńskiej hali Urania młodzi piłkarze będą ze sobą rywalizować w ramach Stomil Cup 4. Sportowa rywalizacja będzie trwała w dniach 15-18 stycznia. 

reklama

Imprezę rozpocznie konferencja trenerska, poświęcona przede wszystkim szkoleniu dzieci i młodzieży. Udział w niej jest bezpłatny. Organizatorzy proszą zainteresowanych o potwierdzenie przybycia do środy (14.01) do godz. 12, wysyłając na adres e-mail: marcin.przybylinski@wmzpn.pl wiadomość z imieniem i nazwiskiem, telefonem kontaktowym, nazwą klubu i adresem e-mail.

Sportowe zmagania rozpocznie w piątek (16.01) rywalizacja młodych piłkarzy z rocznika 2004/2005. W głównych rozgrywkach, które odbędą się w weekend, weźmie udział 12 drużyn z całej Polski (rocznik 2002/2003). Do Olsztyna przyjadą młodzi piłkarze z takich klubów jak Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Widzew Łódź, Motor Lublin, Wigry Suwałki, Jagiellonia Białystok czy Mławianka Mława. W stolicy Warmii zagości również niemiecki zespół VFL Osanbruck.

reklama

W sobotnim meczu pojawią się także gwiazdy reprezentacji Polski oraz legendy Stomilu Olsztyn. Nie zabraknie także koncertów. Dla olsztyńskich kibiców zagrają: Enej, Afromental i Lemon. Wystąpi też Kabaret Skeczów Męczących.

JC

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia