fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 3 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Ukradł poroże o wartości 2 tysięcy złotych

Wiadomości Ukradł poroże o wartości 2 tysięcy złotych

Policjanci w ubiegłym tygodniu otrzymali zgłoszenie o kradzieży poroża jelenia i łopat łosia. Pokrzywdzony zostawił swoje znaleziska w otwartym pojeździe i wycenił je na kwotę 2 tysięcy złotych.

Wczoraj (13.01.2021r.) Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie postawili zarzut kradzieży 28-letniemu mieszańcowi gminy Budry. Mężczyzna pod osłoną nocy ukradł poroże jelenia oraz łopaty łosia, które znajdowały się w otwartym pojeździe na jednej z prywatnych posesji w gminie Budry. Następnie sprawca szukał zbytu na swoje łupy, jednak nie udało się ich sprzedać. Pokrzywdzony oszacował wartość skradzionego mienia na kwotę 2 tysięcy złotych.

28-latek wskazał funkcjonariuszom miejsce ukrycia poroży, które znajdowały się w pomieszczeniu gospodarczym u jednego z członków jego rodziny. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie zarzutu mieszkańcowi gminy Budry. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze.

Za przestępstwo, jakim jest kradzież cudzej rzeczy grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Źródło: KPP w Węgorzewie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x