fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 28 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Zaszczepiono większość pracowników sanepidu

Wiadomości Zaszczepiono większość pracowników sanepidu

Większość pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie zaszczepiono przeciw COVID-19. Chęć przyjęcia szczepionki wyraziło ponad 80 proc. pracowników.

Szczepienie przeciw COVID-19 przyjęło blisko 100 pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie, w tym jej dyrektor Janusz Dzisko.

„Do zaszczepienia zostało jeszcze ok. 25 proc. pracowników, którzy zgłosili chęć przyjęcia szczepienia” – powiedział Dzisko. Dodał, że sam nie miał żadnych niepożądanych odczynów poszczepiennych.

Poinformował, że pracownicy wojewódzkiej stacji zaszczepili się w szpitalu wojewódzkim w Olsztynie, a pracownicy stacji powiatowych przyjmują szczepienia w szpitalach węzłowych w swoich powiatach.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x