fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 16 stycznia, 2021

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Zatrzymany za posiadanie narkotyków. Mówił, że to witaminy

Wiadomości Zatrzymany za posiadanie narkotyków. Mówił, że to witaminy

Policjanci zatrzymali 27-latka, który miały przy sobie narkotyki: marihuanę i amfetaminę. Mężczyzna chciał uniknąć odpowiedzialności i wmawiał policjantom, że to witaminy.

Policjanci podczas patrolowania ulic centrum Ełku zauważyli przy jednej z klatek schodowych pobudzonego mężczyznę. Bez wątpienia dążył do uniknięcia spotkania z policjantami, co wzbudziło ich podejrzenia, że mężczyzna może mieć coś na sumieniu.

I rzeczywiście, podczas kontroli osobistej policjanci ujawnili w jego odzieży worek foliowy z suszem roślinnym, a drugi z białym proszkiem. 27-latek próbował przekonać policjantów, że to zdrowe witaminy.

Badanie testerem wykazało jednak, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Mężczyzna usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających. Zgodnie z ustawą, grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Ełku

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 2
Nie lubię 2
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x