fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 21 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Samochód uderzył w drzewo. Dwie osoby ranne

Wiadomości Samochód uderzył w drzewo. Dwie osoby ranne

Wczoraj po godzinie 20:00 do dyżurnego stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Lidzbarku Warmińskim wpłynęła informacja o zdarzeniu komunikacyjnym w miejscowości Bażyny.

Do tego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 509 w miejscowości Bażyny. Z niewyjaśnionych przyczyn, na prostym docinku drogi, kierujący samochodem osobowym marki Renault Espace, uderzył w przydrożne drzewo. Samochodem poruszały się dwie osoby, które w wyniku uderzenia poniosły obrażenia ciała. Na czas przyjazdu karetek pogotowia, zostały zabezpieczone medycznie przez strażaków. Ostatecznie 17-letni pasażer został przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, natomiast kierujący do Szpitala MSWiA w Olsztynie.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Źródło: KP PSP w Lidzbarku Warmińskim, OSP Orneta

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x