fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 22 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Morderstwo na Nagórkach. Rafał umierał w męczarniach

Wiadomości Morderstwo na Nagórkach. Rafał umierał w męczarniach

Znalezienie zwłok mężczyzny w Olsztynie wywołało w ludziach poruszenie. Dzień później na podstawie obrażeń ustalono, że było to morderstwo. Prokuratura ustaliła również tożsamość ofiary i pojawiły się na jej temat nowe informacje.

Z dostępnych nam źródeł wynika, że ofiara znaleziona na ul. Synów Pułku to Rafał N. Okazjonalnie zajmował się roznoszeniem ulotek w celu dorobku. Przed morderstwem przebywał na terenie ogrodów działkowych.

Informacje o znalezieniu zwłok 33-letniego mężczyzny nie dawały jednoznacznej przyczyny jego śmierci. Ustalono to dopiero 31 grudnia, w wyniku sekcji zwłok. Prokuratura nie ukrywała, że obrażenia wskazują na morderstwo.

Ustalono, iż do śmierci pokrzywdzonego przyczyniły się osoby trzecie. Mechanizm śmierci to krwiaki czaszkowo-mózgowe, powstałe w wyniku silnych uderzeń w głowę” – powiedział prokurator Daniel Brodowski w Radio Olsztyn.

O sprawie pisaliśmy: Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny w Olsztynie

Według naszych nieoficjalnych informacji obrażenia wskazują na to, że Rafał został brutalnie pobity, prawdopodobnie przez kilka osób.

Mógł przebywać w gronie osób które spożywały alkohol. Skatowany nie umarł od razu tylko męczarniach, zakrwawiony wyzionął ducha po godzinie.

Policja i prokuratura intensywnie pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności zdarzenia i nad wykryciem sprawców zabójstwa.

Morderstwo na Nagórkach. Rafał umierał w męczarniach

Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny w Olsztynie Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny na poboczu Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny na poboczu Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny na poboczu Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny na poboczu Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny na poboczu

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 15

12 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


12 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

12
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x