fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 19 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Pies straży granicznej wytropił uciekiniera

Wiadomości Pies straży granicznej wytropił uciekiniera

Nocny pościg zakończył się sukcesem. Javor, pies służbowy z Placówki Straży Granicznej w Węgorzewie doprowadził mundurowych do kierowcy, który zbiegł z miejsca kontroli drogowej. Uciekinier miał blisko 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Węgorzewie wsparli kolegów policjantów w poszukiwaniach kierowcy, który 31 grudnia nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Około północy mundurowi odnaleźli pojazd zaparkowany na jednej z posesji w gminie Węgorzewo. Wówczas pies służbowy Straży Granicznej podjął trop. Odnalazł uciekiniera kilkanaście metrów dalej. Mężczyzna schował się na polu, za foliowym tunelem ogrodowym. 40-letni mieszkaniec gminy Węgorzewo został zatrzymany. Okazało się, że miał blisko 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Uciekinierem zajęli się policjanci z KPP w Węgorzewie.

Źródło: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x