fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Prezydent Grzymowicz wyzdrowiał. Znów pełni swoje obowiązki w ratuszu

Koronawirus Prezydent Grzymowicz wyzdrowiał. Znów pełni swoje obowiązki w ratuszu

W połowie grudnia informowaliśmy o zakażeniu prezydenta miasta koronawirusem. Po świętach, Piotr Grzymowicz wrócił na swoje stanowisko.

15 grudnia prezydent poinformował za pomocą mediów społecznościowych o swoim pozytywnym wyniku na COVID-19. Pisaliśmy o tym tutaj: Prezydent Olsztyna z koronawirusem.

Kilka dni przed świętami, pisaliśmy o zakażeniu I wiceprezydenta Olsztyna, zastępcy Piotra Grzymowicza. Powstały wątpliwości, kto w takim wypadku będzie pełnił funkcję prezydenta w ratuszu. Więcej o tym tutaj: Zastępca prezydenta Olsztyna również z koronawirusem.

We wtorek (29.12), rzeczniczka ratusza Marta Bartoszewicz, potwierdziła, że Piotr Grzymowicz wyzdrowiał i znów pełni obowiązki prezydenta miasta.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x