fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

21-latek w BMW spadł z mostu

Wiadomości 21-latek w BMW spadł z mostu

Młody mężczyzna jechał z 18-letnią pasażerką. Kierowca nie dostosował prędkości do warunków drogowych i spadł z wiaduktu, dachując kilkukrotnie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (28.12), około godziny 22 w Ełku na ul. Przemysłowej. Kierowca osobowego BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i przeleciał przez barierki z wiaduktu. Auto dachowało kilkukrotnie.

Nikomu nic się nie stało. Kierowca był trzeźwy. Odebrano mu prawo jazdy. Na miejscu zdarzenia panowały znaczne utrudnienia.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

4
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x