fbpx
5 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Czwarte urodziny kliniki Budzik dla dorosłych

reklama

Były minister, profesor Wojciech Maksymowicz, napisał kilka ciepłych słów o klinice.

„Od 2016 roku ciężka praca pielęgniarek, rehabilitantów, lekarzy i całego personelu medycznego daje fantastyczne rezultaty. Cały czas rozwijamy się i chcemy dalej intensywnie pomagać najbardziej tego potrzebującym! Dziękujemy za wsparcie szczególnie Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?”, na którą zawsze możemy liczyć!” – czytamy na Facebooku profesora Maksymowicza.

Klinika Budzik dla dorosłych w Olsztyna była pierwszą tego typu placówką w całym kraju. Pielęgniarki i pielęgniarze wspólnie pracują nad rehabilitacją pacjentów w śpiączce w celu ich wybudzenia. Klinika dla dorosłych, podobnie jak Budzik dla dzieci odnosi spore sukcesy. Pod koniec roku 2019 skuteczność wybudzania wynosiła około 60 proc.

reklama

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: