fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Drzewo o mało nie spadło na trakcję i szyny tramwajowe przez bobra

reklama

Po oględzinach drzewa, które upadło tuż obok torów tramwajowych w Olsztynie, nie ma wątpliwości, kto się do tego przyczynił.

Tuż obok torowiska na ul. Tuwima, spadło drzewo, ścięte przez bobra. Zwierzę, które zapewne żyje w okolicy – bo tuż obok znajduje się Łyna – spiłowało wierzbę, której po upadku, miało zabraknąć ledwie koło metra długości, do tego, by zablokować ruch tramwajowy w tamtym miejscu i potencjalnie uszkodzić tory.

O całej sytuacji poinformował radny z Olsztyna, Tomasz Głażewski, który na swojego Facebooka wrzucił zdjęcie z całego wydarzenia. Zwraca on uwagę na problem, który może wynikać z aktywności bobrów w Olsztynie i przestrzega przed podobnymi incydentami w przyszłości.

reklama

„Przyjaciel bóbr nieprzyjacielem naszych drzew” – pisze radny.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: