fbpx
4 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Ikoniczny lokal w Olsztynie się zamyka. Jedyne miejsce z takim klimatem w całym mieście

reklama

Klubokawiarnia Awangarda Bis zamyka się. Lokal z filmowym klimatem uwielbiany przez gwiazdy i turystów likwiduje działalność, by uniknąć popadnięcia w długi.

Koronawirus okazał się bezlitosny dla lokali gastronomicznych, hoteli czy klubów. Niejednokrotnie od początku pandemii pisaliśmy o likwidacji znanych w Olsztynie obiektów:  Znany salon zabaw dla dzieci zamyka sięNajstarszy salon jubilerski w Olsztynie zamyka działalność. Kolejna firma znika z olsztyńskiej starówkiNajstarsza kawiarnia w Olsztynie zamyka się!Kolejny hotel w Olsztynie się zamyka? Trafia na sprzedaż.

Skutki obostrzeń wprowadzonych w kraju nie pozostawiły wyjścia klubokawiarnii z olsztyńskiej starówki Awangardzie Bis. Lokal zostaje zamknięty. Właściciel powiedział nam dlaczego:

reklama

„Pandemia oczywiście. Brak dalszych środków finansowych. Awangarda żyła z tańców, muzyki. Teraz kluby nie mogą funkcjonować i nie wiadomo jak szybko to się zmieni. Nie chcieliśmy popaść w długi” – tłumaczy właściciel lokalu.

„Wie pan, ja mam także kino studyjne, Awangardę. Tam jest większy potencjał, by to uratować i mam taką nadzieję, że się uda. Niestety, obawiam się, że niedługo inne lokale mogą podzielić los Awangardy, jak tak to będzie dalej wyglądać” – powiedział rozgoryczony pan Konrad.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze