fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 21 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Najstarszy salon jubilerski w Olsztynie zamyka działalność. Kolejna firma znika z olsztyńskiej starówki

Wiadomości Najstarszy salon jubilerski w Olsztynie zamyka działalność. Kolejna firma znika z olsztyńskiej...

To już chyba czarna seria upadających lokali na olsztyńskiej starówce. Teraz kryzys dopadł również rozpoznawalny salon jubilerski przy ul. Staromiejskiej. 

„Jubiler” jest najstarszym salonem w Olsztynie. Został otwarty w 1950 roku. To 70 lat działalności! Niestety w przyszłym tygodniu ma być zamknięty. Nieoficjalnie mówi się, że powodem zamknięcia ma być wyludniająca się starówka.

Parę dni temu pisaliśmy o zamykającej się innej legendzie Starego Miasta restauracji „Staromiejska”. Do grona historycznych już lokali dołączyła Pijana Czapla oraz Qźnia Muzycznych Klimatów.

Najstarszy salon jubilerski z olsztyńskiej starówki zamyka działalność

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

6 KOMENTARZE

  1. Skoro wszyscy ludzie i potencjalni kupujący lecą kupować do galerii, na starówce mało sklepów by pochodzić, czynsze za lokale bardzo wysokie to interesy znikają….. więcej galerii…. wyższe ceny metra za powierzchnę to po starym mieście będzie hulał wiatr. Już nawet banki tam nie chca siedzib. Czas zabijać deskami….

  2. Wyludniająca się starówka? A co to piekarnia, że każdy musie korzystać? Złoto nie kupuje się codziennie i z reguły są to przemyślane zakupy. Zawsze chodzimy do sklepów jubilerskich, które znamy, a tego jubilera znał cały Olsztyn. Myślę, że przyczyna jest inna.

    5
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: