fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 21 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Najstarszy salon jubilerski w Olsztynie zamyka działalność. Kolejna firma znika z olsztyńskiej starówki

Wiadomości Najstarszy salon jubilerski w Olsztynie zamyka działalność. Kolejna firma znika z olsztyńskiej...

To już chyba czarna seria upadających lokali na olsztyńskiej starówce. Teraz kryzys dopadł również rozpoznawalny salon jubilerski przy ul. Staromiejskiej. 

„Jubiler” jest najstarszym salonem w Olsztynie. Został otwarty w 1950 roku. To 70 lat działalności! Niestety w przyszłym tygodniu ma być zamknięty. Nieoficjalnie mówi się, że powodem zamknięcia ma być wyludniająca się starówka.

Parę dni temu pisaliśmy o zamykającej się innej legendzie Starego Miasta restauracji „Staromiejska”. Do grona historycznych już lokali dołączyła Pijana Czapla oraz Qźnia Muzycznych Klimatów.

Najstarszy salon jubilerski z olsztyńskiej starówki zamyka działalność

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


7 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

7
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x