fbpx
19 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

Ukradł buty w sklepie na Pieczewie. Trafił do aresztu

reklama

„Nie odpowiem na pytanie i nie mam nic do powiedzenia…”, tłumaczył policjantom ujęty mężczyzna, po tym jak chciał ukraść buty w sklepie na olsztyńskim Pieczewie. Sprawca odmówił podania swoich danych osobowych i trafił do policyjnej celi. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Olsztyńscy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego ze sklepów na olsztyńskim Pieczewie. Z informacji uzyskanych od zgłaszającego wynikało, że pracownicy sklepu ujęli sprawcę kradzieży butów. Na miejsce skierowano patrol.

Interweniujący policjanci w sklepie zastali zgłaszających i ujętego mężczyznę. W rozmowie z pracownikami sklepu funkcjonariusze ustalili, że sprawca został ujęty przez pracownika ochrony, po tym jak chciał wyjść ze sklepu z nowymi butami nie płacąc za nie. Pokrzywdzeni wartość strat oszacowali na 50 zł.

reklama

Z uwagi na to, że mężczyzna odmówił policjantom podania swoich danych, został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Funkcjonariusze zabezpieczyli sklepowy monitoring i wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Zatrzymany mężczyzna prawdopodobnie odpowie za wykroczenie kradzieży mienia. Mężczyzna musi się liczyć z tym, że poniesie również odpowiedzialność za odmowę podania swoich danych osobowych.

Kodeks wykroczeń przewiduje za to karę grzywny.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Sun

naprawde taki post?

Aleksandra

Martyna Dymerska