13 C
Olsztyn
niedziela, 4 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Poważny wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby trafiły do szpitala

WiadomościPoważny wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby trafiły do szpitala

Dziś doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów marki skoda. Jedną z nich prowadził kierowca firmy kurierskiej.

reklama

Wypadek zdarzył się przed godzina 18:00 na skrzyżowaniu ul. Obrońców Tobruku i ul. Iwaszkiewicza. Dwie osoby trafiły do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Ruch jest zablokowany w kierunku al. Sikorskiego. Policjanci na miejscu wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wypadek z ud Wypadek z ud Poważny wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby trafiły do szpitala Wypadek z ud Wypadek z ud Wypadek z ud Wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby w szpitalu Wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby w szpitalu Wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby w szpitalu Wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby w szpitalu Wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby w szpitalu Wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby w szpitalu

Tragiczne skutki pośpiechu. Kierowca potrącił pieszą
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Miron
28 listopada 2020 21:53

Nie wiem kto zawiaduje flotą Kuriera Miejskiego. Ilekroć gdzieś natykam się na pojazdy z logo Kuriera Miejskiego, to mam wrażenie, że auta jeżdżą na „dopalaczach”. Poruszają się jakby za szybko wykonując trochę ryzykowne manewry.

Piotr
30 listopada 2020 19:09

Nie raz widziałem Citygo Kuriera Miejskiego w ruchu ulicznym i za każdym razem zastanawiałem się kiedy w kogoś przyp….. Zwykły debil za kierownicą.

Popularne
Ogłoszenia
Tragiczne skutki pośpiechu. Kierowca potrącił pieszą
Tragiczne skutki pośpiechu. Kierowca potrącił pieszą