fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 19 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Poważny wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby trafiły do szpitala

Wiadomości Poważny wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby trafiły do szpitala

Dziś doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów marki skoda. Jedną z nich prowadził kierowca firmy kurierskiej.

Wypadek zdarzył się przed godzina 18:00 na skrzyżowaniu ul. Obrońców Tobruku i ul. Iwaszkiewicza. Dwie osoby trafiły do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Ruch jest zablokowany w kierunku al. Sikorskiego. Policjanci na miejscu wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wypadek z ud Wypadek z ud Poważny wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby trafiły do szpitalaWypadek z ud Wypadek z ud Wypadek z ud Wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby w szpitalu Wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby w szpitalu Wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby w szpitalu Wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby w szpitalu Wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby w szpitalu Wypadek z udziałem kuriera. Dwie osoby w szpitalu

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

5
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x