fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 23 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Wiceprezydent Olsztyna nowym prezesem Zakładu Budynków Komunalnych?

Wiadomości Wiceprezydent Olsztyna nowym prezesem Zakładu Budynków Komunalnych?

Wedle zarządzenia prezydenta Olsztyna, kandydatem do objęcia funkcji prezesa zarządu spółki został zastępca Piotra Grzymowicza.

W poniedziałek (23.11) Piotr Grzymowicz ogłosił zarządzenie, wedle którego nowym kandydatem na stanowisko prezesa zarządu Zakładu Budynków Komunalnych IV jest Ryszard Kuć, wiceprezydent Olsztyna i zastępca Grzymowicza. Zapytaliśmy w ratuszu czym spowodowana jest taka decyzja i co to w praktyce oznacza:

„Podczas październikowej sesji Rady Miasta rajcowie podjęli decyzje o połączeniu spółek ZBK I i ZBK IV. Fuzja pozwoli zoptymalizować koszty związane z utrzymaniem tych podmiotów, a na czele połączonej spółki stanie dotychczasowa prezes ZBK I – Marzena Fesnak. – informuje Marta Bartoszewicz, rzecznik Ratusza. – Mając na uwadze fakt, że trudno będzie zatrudnić prezesa, który objąłby stanowisko na okres dwóch miesięcy, tylko po to by przeprowadzić spółkę przez wszystkie formalności, do czasu jej połączenia z ZBK I, prezydent Piotr Grzymowicz podjął decyzję o powołaniu na to stanowisko Ryszarda Kucia, wiceprezydenta miasta. Stanowisko zostało powierzone od 1 grudnia 2020 roku do końca stycznia 2021 roku i pozwoli utrzymać wiarygodność spółki”

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 3

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x