fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 18 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Cheerleaderki z Olsztyna ze złotymi medalami

Wiadomości Cheerleaderki z Olsztyna ze złotymi medalami

Grupa dziewcząt z Soltare Olsztyn wywalczyła 4 złote medale i 4 srebrne podczas 23. krajowych mistrzostw cheerleaders PSCH, które miały miejsce w Kielcach. Pandemia sprawiła, że zawody odbywały się online.

Klub Soltare Olsztyn to profesjonalna grupa zajmująca się szkoleniem cheerleaderek. Szkoli ponad 200 dziewcząt i kobiet w różnym wieku. Jak możemy przeczytać na stronie klubu:

„Grupa reprezentacyjna Olsztyńskiej Szkoły Cheerleaders Soltare jest 4-krotnym Mistrzem Polski w kat. Pom Dance Senior, a także V-ce Mistrzem Europy w 2014 roku. Soltare to dwukrotne Mistrzynie Polski i Mistrzynie Europy w kat. Pom Dance Senior II w 2014 roku Grupa Juniorska Soltare Team to tegoroczne V-ce Mistrzynie Polski.”

Tegoroczne mistrzostwa odbywały się w niespotykanej dotąd formule – online. Drużyny miały nadesłać nagrania dokumentujące przygotowany przez nich układ. Jedna z trenerek Soltare przyznała, że choć nie było to to samo co do tej pory, to cieszy się, że grupa w ogóle mogła zaprezentować efekty swoich ciężkich przygotowywań do zawodów.

Podczas 23. edycji mistrzostw, specjalna komisja analizowała nadesłana nagrania. Ostatecznie zespołowi z Olsztyna udało się wywalczyć 4 złote medale i 4 srebrne.

Medale złote uzyskały one w kategoriach:

– Cheer All girl junior Level 4,
– Group stunt cheer all girl junior Level 5,
– Cheer All girl Senior Level 5
– Pom Dance Premier Senior II 29+

Medale srebrne:

– Cheer All girl juniorki młodsze Level 3
– Group stunt cheer all girl juniorki młodsze
– Group stunt cheer all girl Senior Level 6
– Pom Dance Premier Senior

Cheerleaderki z Olsztyna ze złotymi medalami
Autor zdjęcia: Soltare Olsztyn / Facebook

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x