fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 23 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Włamali się do sklepu po napoje energetyczne

Wiadomości Włamali się do sklepu po napoje energetyczne

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 39-latkowi i 46-latkowi. Mężczyźni włamali się do sklepu, z którego zabrali napoje energetyczne. Teraz obaj ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie, kilka minut po godzinie 3:00 zostali poinformowani przez pracownika ochrony o włamaniu do sklepu na Dworcu PKP Iława Główna. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, gdzie zatrzymali dwóch mężczyzn. W trakcie czynności ustalili, że 39-latek i jego o 7 lat starszy znajomy po wybiciu szyb sklepu weszli do środka, skąd zabrali napoje energetyczne. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. Zebrany materiał dowodowy w tym zabezpieczony monitoring pozwoliły na przedstawienie zarzutów mężczyznom. Teraz ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem. Kodeks karny za samą kradzież z włamaniem przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Iława

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x