fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 16 stycznia, 2021

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Olsztyńscy policjanci weszli do domu 28-latka. Grozi mu nawet 10-lat więzienia

Wiadomości Olsztyńscy policjanci weszli do domu 28-latka. Grozi mu nawet 10-lat więzienia

Olsztyńscy policjanci w ciągu jednego dnia zatrzymali dwóch 28-latków podejrzewanych o przestępstwa narkotykowe. Pierwszy z nich odpowie za posiadanie marihuany. Drugi za udzielanie i posiadanie substancji zabronionych oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy publicznych.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w ubiegły czwartek (19.11.2020) zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o przestępstwa narkotykowe. Pierwszy z ich 28-latek został zatrzymany do kontroli drogowej na jednej z olsztyńskich ulic. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nim woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Tego samego dnia olsztyńscy policjanci wpadli na trop mieszkańca Olsztyna, który w mieszkaniu mógł posiadać znaczne ilości substancji zabronionych. Funkcjonariusze zastali w nim kolejnego 28-latka. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony wizytą policjantów. Na ich widok zaczął być agresywny i zaatakował ich próbując utrudnić im przeszukanie lokalu. 28-latek został obezwładniony i zatrzymany. W trakcie czynności policjanci za łóżkiem znaleźli schowany słój wypełniony suszem roślinnym oraz gotówkę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kryminalni zabezpieczyli blisko 40 gramów marihuany, która trafi do dalszych badań laboratoryjnych.

W trakcie przeszukania, zaczął być agresywny wobec policjantów. Próbował coś ukryć
Autor zdjęcia: KMP

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci przedstawili dwóm 28-latkom zarzuty. Pierwszy z nich odpowie za posiadanie substancji zabronionych za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Drugi natomiast usłyszał zarzuty udzielania i posiadania narkotyków oraz naruszenie nietykalności cielesnej policjantów. W jego przypadku kara może sięgnąć nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


8 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

8
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x