fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 27 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Tego samochodu szuka policja w całym województwie

Wiadomości Tego samochodu szuka policja w całym województwie

Nagrania monitoringu ze stacji benzynowej nie pozostawiają złudzeń co do winy osób na nich widocznych. Policja rozpoczęła czynności śledcze.

W niedzielę (15.11) o godzinie 16:24 na stację paliw w Lidzbarku (powiat Działdowski) podjechało granatowe Audi A6. W aucie znajdował się mężczyzna i młoda kobieta. Po zatankowaniu paliwa, nie uregulowali oni rachunku i odjechali z miejsca zdarzenia w kierunku Działdowa. Kradzież paliwa została jednak zarejestrowana przez kamery monitoringu.

Skontaktowaliśmy się z lokalną policją, w celu ustalenia, czy faktycznie doszło do takiego zdarzenia:

„Wczoraj (15.11) zostało przyjęte zawiadomienie o kradzieży paliwa. Pojazd odjechał w nieznanym kierunku, natomiast zostały podjęte wstępne czynności, mające na celu ustalenie sprawców zdarzenia” – potwierdziła w rozmowie z nami oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Działdowie.

Autem podróżował mężczyzna ubrany w jasno-zieloną kurtkę, białe buty i czarną czapkę z logiem „MASS”.

W przypadku zauważenia samochodu lub osób podejrzanych, należy skontaktować się z policją lub właścicielem stacji benzynowej.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

7-letni Bruno z Olsztyna walczy z rakiem. Nie ma wiele czasu

Bruno Pressler-Wigura z Olsztyna toczy swoją trzecią walkę z nowotworem. Stosowana do tej pory chemioterapia nie przyniosła efektów. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bruno Bruno to 7-latek z...

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x